قوانین و مقررات در دارولاین

 

دارولاین برای ارائه بهتر محصولات دارویی و بهداشتی شرایط و ضوابطی دارد که در ادامه می‌خوانید.

قوانین و مقررات کلی

۱. تمام محصولات این شرکت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مانند قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده به فروش می‌رسند. بدیهی است با خرید از وب‌سایت دارولاین تمام این قوانین و مقررات را پذیرفته‌اید و بر اساس آن سفارش می‌دهید.

۲. دارولاین این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان و به صلاحدید خود شرایط ارائه محصولات یا خط‌مشی‌های کلی وب‌سایت از جمله سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران را تغییر دهد یا اصلاح کند. در این صورت، هرگونه تغییر یا اصلاح بلافاصله به کاربران محترم اطلاع داده خواهد شد.

ضوابط مربوط به ثبت و ارسال سفارش

۱. برای ثبت سفارش می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز اقدام کنید. سفارشات ثبت‌شده طی روزهای کاری هفته یعنی شنبه تا چهارشنبه بررسی و ارسال می‌شوند. در مواقع اضطراری و وقوع حوادث غیرمنتظره ممکن است سفارش شما تا ۴۸ ساعت دیرتر ارسال شود. در این صورت، از طریق راه‌های ارتباطی اینترنتی یا تلفنی به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

۲. قیمت محصولات دارویی و بهداشتی دارولاین بر اساس قیمت وب‌سایت محاسبه شده و کلیه مالیات‌ها و عوارض مربوط به فروش را شامل می‌شود.

۳. مسئولیت صحت و تأیید اطلاعات وارد شده توسط مشتری برای ارسال سفارش بر عهده خود اوست و دارولاین در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۴. پرداخت مبلغ نهایی سفارش تنها از طریق درگاه امن پرداخت انجام می‌شود. در صورت داشتن کد تخفیف، می‌توانید هنگام ثبت سفارش آن را در کادر مربوطه وارد کنید تا هزینه سفارش شما همراه با تخفیف محاسبه شود.

۵. برای پیگیری وضعیت سفارشات خود باید به بخش پیگیری سفارش مراجعه کنید. در این بخش، با وارد کردن کد رهگیری سفارش می‌توانید آخرین وضعیت آن را مشاهده کنید.

ضوابط مربوط به تحویل سفارش

۱. لطفا هنگام دریافت بسته سفارش خود، ابتدا مشخصات گیرنده را بررسی کنید. در صورت مغایرت مشخصات گیرنده با مشخصات شما لطفا از دریافت آن خودداری کنید. درغیراین صورت، امکان عودت بسته تحویل گرفته‌شده وجود نخواهد داشت.

۲. دریافت سفارش توسط مشتری محترم به این معناست که محصول مورد نظر او ایرادی ندارد. بنابراین، هنگام تحویل بسته سفارش، آن را به‌دقت بررسی کنید و در صورت وجود هرگونه عیب و ایرادی موضوع را بلافاصله به مأمور ارسال اطلاع دهید.

ضوابط مربوط به خسارت سفارش‌ها

اولین و مهم‌ترین نکته در ارسال سفارش مشتریان محترم دارولاین این است که کلیه بسته‌های سفارش صحیح و سالم تحویل داده شوند. به همین منظور، بسته‌بندی سفارش‌های این شرکت به صورت کاملا ایمن و مطابق با استانداردهای حمل‌ونقل کالا انجام می‌شود. در نتیجه، بروز هرگونه آسیب در هنگام حمل‌ونقل بسته‌های سفارش بر عهده شرکت حمل‌ونقل خواهد بود و دارولاین در صورت تأیید این شرکت خسارت واردشده را جبران می‌کند.

لطفا در صورتی که بسته سفارش شما در حمل‌ونقل آسیب دیده، موضوع را بلافاصله پس از تحویل بسته به پشتیبانی این شرکت اطلاع بدهید تا اقدامات مقتضی انجام شوند.

ضوابط تعویض کالاها و محصولات

هدف اصلی دارولاین جلب رضایت مشتریان محترم است. ازاین‌رو، محصولات ارسال‌شده تا ۱ هفته به صورت رایگان بازپس گرفته می‌شوند. برای این کار باید شرایط زیر را در نظر بگیرید:

  • تنها محصولاتی بازپس گرفته می‌شوند که از نظر فیزیکی آسیب دیده باشند. در این صورت، باید موضوع را بلافاصله به کارشناسان پشتیبانی دارولاین اطلاع دهید و نسبت به بازگرداندن آن اقدام کنید.
  • محصولات و کالاهای ارائه‌شده در صورتی امکان عودت دارند که اطلاعات آنها با مشخصات درج‌شده در وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
  • در صورتی که در اثر حمل‌ونقل به کالای مورد نظر آسیبی وارد شده باشد، می‌توانید آن را در عرض ۷ روز عودت بدهید.

شرایط و ضوابط استفاده از مطالب وب‌سایت

۱. تمام مطالب و تصاویر این وب‌سایت توسط تیم دارولاین تهیه شده و هرگونه کپی‌برداری از آن بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.

۲. استفاده از بخشی از مطالب و تصاویر دارولاین تنها با ذکر منبع و لینک‌دهی بلامانع است.

۳. مقالات منتشرشده در وب‌لاگ دارولاین صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند و نباید به عنوان توصیه‌های پزشکی در نظر گرفته شوند. برای دریافت توصیه‌های پزشکی مربوط به محصولات دارویی و بهداشتی مورد نظر خود بهتر است با پزشک خود که از شرایط جسمانی شما اطلاع بیشتری دارد، مشورت کنید.

۴. کاربران دارولاین می‌توانند نظرات خود را در چارچوب قوانین کشور بیان کنند. انتشار این نظرات به هیچ عنوان به منزله تأیید آنها توسط این شرکت نیست. همچنین، برای استفاده از محصولات دارویی و بهداشتی بهتر است با پزشک معتمد خود مشورت کنید. نظرات کاربران نباید مبنای استفاده شما از این محصولات باشد.