درباره دارولاین (داروخانه دکتر سارا کریم زاده)

داستان ما

دنیای امروز، دنیای تحولات و رخدادهای پرشتاب است. ما نیز در فروشگاه اینترنتی دارولاین تصمیم گرفتیم همگام با فناوری های نوین، تجربه خرید آنلاین را برای تمامی هم وطنانمان، آسان تر و خوشایندتر کنیم. آنچه برای ما بیش از همه اهمیت دارد آگاهی رسانی، تامین بهینه نیاز مخاطبان، مشاوره و پشتیبانی از آن هاست. ما در دارولاین نیاز مصرف کنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و مکمل های تغذیه ای را به دقت رصد می کنیم و از همان لحظه نیاز و جستجو برای خرید تا دریافت محصول، همراه و پاسخگوی آن ها خواهیم بود.

ما با بهره گیری از مجرب ترین متخصصان دارویی و تغذیه، مشاوران حوزه زیبایی و همچنین به روزترین فناوری های روز دنیا و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، قصد داریم محصولات آرایشی، بهداشتی و مکمل های تغذیه ای را برای تمامی افراد خانواده، از هر سن و جنس و سلیقه ای، در هر نقطه از کشور تأمین کنیم.

چشم انداز

فلسفه ما تلاش برای سلامتی، زیبایی، توانمندی و درخشش تمامی هم وطنانمان است. ما برآنیم تا به سهم عمده‏ ای از بازار عرضه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی و مکمل های تغذیه ای در ایران، با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، دست یابیم.

ماموریت

مجموعه فعالیت های ما بر این هدف معطوف شده است که تمامی محصولات آرایشی، بهداشتی و مکمل های تغذیه ای موردنیاز مخاطبانمان در سراسر کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت تأمین کنیم و فقط با چند کلیک ساده به دست آن ها برسانیم.