هیچ محصولی یافت نشد.

لوازم بهداشتی کودک

بچه‌ها در دوران کودکی به مراقبت‌های بهداشتی قابل توجهی نیاز دارند. برای همین هم والدین اغلب در این زمینه وسواس و دقت بالایی دارند و به دنبال این هستند که بهترین و مناسب‌ترین وسایل و ملزومات را برای فرزندان‌شان تهیه کنند. از سوی دیگر شرکت‌های دارویی و بهداشتی هم با توجه به این حساسیت‌های لاین قابل توجهی از محصولات‌شان را به تولید وسایل مراقبتی و بهداشتی کودکان اختصاص داده‌اند. انتخاب وسیله مناسب اما در این میان اهمیت زیادی دارد. چه اینکه ممکن است بچه‌ها به دلیل شرایط خاص شان به برخی از این ابزار و ملزومات واکنش نشان داده و استفاده از آنها برای بچه‌ها با حساسیت‌هایی همراه باشد.

پوشک بچه و لوازم تعویض

بچه‌ها تا دو سالگی و بیشتر باید پوشک به پا کنند. این یک خرید قطعی و حتمی برای بچه ها به مدت نزدیک به ۳۰ ماه اول زندگی‌شان است. به دلیل اینکه در این مدت بچه‌ها مدام با این پوشاک در ارتباط هستند کیفیت و سلامت آنها اهمیت بالایی دارد. به ویژه اینکه خیلی از بچه‌ها به برخی انواع این محصولات واکنش آلرژیک نشان می‌دهند. کیفیت مواد اولیه موجود در این محصولات ممکن است گاهی پوست بچه‌ها را تحریک کند یا در آن ناهنجاری‌هایی ایجاد کند که بعضا خطرناک است. برای همین یکی از دغدغه‌های اولیه والدین تهیه پوشک مناسب با کیفیت بالا است. پوشکی که نه برای بچه و پوستش حساسیتی ایجاد کند و نه به دلیل کیفیت پایین نگه‌داشتن مایعات با خطر نم دادن و خیس کردن لباس بچه همراه باشد. به جز این‌ها بچه‌ها به لوازم جانبی تعویض و همچنین محصولاتی چون دستمال مرطوب برای هر بار تعویض نیاز دارند.

وسایل حمام کودک

یکی دیگر از مجموعه محصولاتی که والدین باید برای بچه‌ها تهیه کنند و در دسته محصولات مراقبتی و بهداشتی قرار می‌گیرد ست محصولات حمام کودک است. این مجموعه شامل شامپوها و صابون‌های مخصوص کودکان می‌شود که هم برای پوست ظریف آنها ساخته شده و هم مخاطراتی چون سوزش چشم را در پی ندارد. 

مطابقت این محصولات با کیفیت پوست و موی بچه‌ها و همچنین لحاظ کردن موضوعاتی نظیر حساسیت آنها از دیگر موضوعاتی است که والدین در هنگام انجام چنین خریدهایی باید به آن توجه کنند.

برخی محصولات جانبی حمام هم در این دسته قرار می‌گیرد. مثلا بچه‌ها تا سنین پایین به وان‌های کوچکی برای حمام کردن نیاز دارند. یا حوله و برخی خشک‌کن‌های پارچه‌ای هم آنها ضروری به نظر می‌رسد.

برندهای معتبر ملزومات بهداشتی کودک

محصولات مرتبط با بهداشت و سلامت بچه‌ها حالا با تنوع بالایی در ایران تولید می‌شود. همچنین محصولات بسیاری از تولید کننده‌های معتبر خارجی را هم می‌توان در این زمینه در بازار پیدا کرد. با این توضیحات مجموعه‌ای مهم‌ترین و بهترین برندهایی که محصولات زیادی در بازار لوازم بهداشتی کودک دارند عبارتند از:

 • مای بیبی
 • جانسون اند جانسون
 •  فیروز 
 • نیوآ
 • مولفیکس
 • مای 
 • گلرنگ
 • هیدرودرم 
 • بیبی کینگ
 • آردن
 • کانفی

خرید ملزومات بهداشتی کودک

دوران بارداری دوران پراسترسی برای والدین است. به دلیل اینکه نوزاد احتیاج به مراقبت‌های ویژه ای دارد والدین تلاش می‌کنند تا بهترین و کاملترین وسایل و ابزار مراقبتی و بهداشت را برای آنها تهیه کنند. همچنین به دلیل شرایط خاص والدین احتمالا امکان خرید آنلاین برای آنها خیلی بهتر از خرید حضوری است. برای همین بسیاری از والدین به دنبال خرید آنلاین ملزومات بهداشتی کودکان هستند. برای همه آنهایی که چنین برنامه‌ای دارند تهیه لوازم بهداشتی از منابع معتبر با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک اولویت است. اگر چنین دغدغه‌ای دارید «دارولاین» یک پاسخ مناسب به خواست شما است.