نمایش 1–12 از 35 نتیجه

مکمل های کمک درمانی

بدن ما به طور طبیعی نیازهایش را از طریق غذاهایی که روزانه مصرف می‌کنیم دریافت می‌کند. اما اگر تناسب دریافت مواد مورد نیاز بدن بهم بخورد چه؟ در این صورت حتما عوارضی از کمبودها خودشان را نشان می‌دهند و به کمک این نشانه‌هاست که متخصصان پی می‌برند بدن ما به چه چیزهایی نیاز دارد و تلاش می‌کنند از طریق مکمل‌های غذایی این کاستی‌ها را جبران کنند. این فرایندی است که ما را به خوردن مکمل‌های غذایی سوق می‌دهد. در برخی موارد افراد به صورت طبیعی شروع به استفاده از مکمل‌های غذایی کلی می‌کنند. اغلب واضح است که ما با کمبود آهن یا ویتامین D  یا کلسیم مواجه هستیم و با خوردن برخی از این مکمل‌ها تلاش می‌کنیم جلوی کاستی‌های احتمالی را بگیریم. خیلی از اوقات این کار را حتی بدون مشورت پزشک انجام می‌دهیم. اما علاوه بر مکمل‌های غذای که به صورت کلی مورد استفاده قرار می‌گیرد برخی از افراد با مشورت پزشکان و متخصصان از مکمل‌های تخصصی هم استفاده می‌کنند. این مکمل‌ها بر خلاف مکمل‌های کلی به صورت ویژه برای تقویت کاستی در یکی از سیستم‌های بدن انسان تجویز می‌شوند.

انواع مکمل های تخصصی

در حال حاضر مکمل های تخصصی گوناگونی در بازار مکمل‌های دارویی وجود دارد. اما برخی از پرکاربردترین آنها عبارتند از:

مکمل های تقویت سیستم ایمنی

مکمل های تخصصی سیستم ایمنی بدن قرار است عملکرد یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن را تقویت کنند. تقویت سیستم ایمنی بدن به ویژه بعد از همه‌گیری کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفت و همین مسئله موجب شد تا بازار مکمل‌های این حوزه هم جهشی خیره کننده داشته باشد. به صورت خلاصه سیستم ایمنی بدن از بدن ما در برابر ویروس‌ها، باکتری‌ها یا برخی از کارافتادگی‌های داخلی محافظت می‌کند و مکمل‌های تخصصی این حوزه هم قرار است عملکرد این سیستم را تقویت کنند.

مکمل های تقویت پوست، مو و ناخن

این روزها تبلیغات درباره کاشت مو، مژه یا ناخن یکی از پرتکرارترین خدمات حوزه آرایشی و بهداشتی به شمار می‌روند. همین حجم بالای تبلیغات نشان می‌دهد که استفاده از مکمل‌های تخصصی در این زمینه هم بازار قابل توجهی دارد. ریزش مو یکی از عواملی است که ریشه در کمبودها و نارسایی‌هایی مواد معدنی در بدن دارد. همچنین است خشکی پوست و عوارضی که ناخن‌ها با آن مواجه هستند. همه‌گیری و تکرار زیاد این کاستی‌ها موجب شده تا در حوزه مکمل‌های تخصصی یک زیرشاخه پر تنوع به اسم مکمل‌های تقویت پوست، مو و ناخن ایجاد شود.

مکمل های تقویت مفاصل و استخوان

پوکی استخوان یکی از بیماری‌هایی است که در دهه‌های اخیر جمعیت زیادی از مردم جهان را دیگر کرده. گستردگی این بیماری چنان است که سازمان جهانی بهداشت بارها درباره آن هشدار داده و بر لزوم تغییر سبک زندگی و رژیم غذای تاکید کرده است. در ایران هم این بیماری بسیار فراگیر است و با توجه به اینکه در سال‌های پیش‌رو جمعیت سالمندان ایران افزایش می‌یابد توجه به آن اهمیت فراوانی دارد. از این رو مصرف مکمل‌های تخصصی در زمینه تقویت مفاصل و استخوان باید در دستور کار کسانی که پتانسیل‌های ابتلا به پوکی استخوان را دارند قرار بگیرد.

مکمل های بدن‌سازی

مکمل‌های بدن‌سازی از دیگر مکمل‌های پرطرفدار در بازار فروش مکمل‌های تخصصی هستند. موج علاقه‌مندی به ورزش و تناسب اندام و ساختن هیکلی زیبا با عضلاتی بزرگ موجب می‌شود که بیشتر ورزشکاران استفاده از مکمل‌های بدن‌ٰسازی را هم در برنامه ورزشی‌شان قرار دهند.

معرفی برندهای شناخته شده مکمل‌های تخصصی

توجه زیاد به بازار مکمل‌ها در سال‌های اخیر موجب شده تا برندهای زیاد داخلی و خارجی پا در مسیر تولید مکمل‌های تخصصی بگذارند. برخی از مهم‌ترین برندهای این عرصه عبارتند از:

  • یوروویتال (Eurho Vital)
  • ویتالی‌تون (Vitally Tone)
  • ویتان (Vitane)
  • روژین فارمد  (Rougine Pharmed)
  • نیچر مید (Nature Made)

خرید آنلاین مکمل های تخصصی

بازار گسترده مکمل‌های تخصصی موجب شده تا تامین آنها هم برای مصرف کنندگان به یک چالش تبدیل شود. به ویژه اینکه ایران در این سال‌ها با تحریم‌هایی هم دست و پنجه نرم می‌کند که تامین کالای خارجی اورجینال را با مشکلاتی مواجه می‌کند. از این‌رو پیدا کردن یک تامین کننده مطمئن که هم کیفیت و هم قیمت قابل قبولی داشته باشد می‌تواند به یک دغدغه جدی برای مصرف‌کنندگان تبدیل شود. «دارولاین» یک بازار تخصصی فروش دارو به صورت آنلاین است که می‌تواند نگرانی‌های شما را در زمینه کیفیت و قیمت منصفانه محصول راحت کند. با سفارش از این پلتفرم می‌توانید مطمئن باشید که کالایی مناسب با پشتیبانی قابل توجه برای شما ارسال می‌شود.