در حال نمایش 4 نتیجه

مکمل کاهش وزن بدنسازی

مسئله وزن برای ورزشکاران به ویژه ورزشکاران حرفه‌ای موضوعی مهم و حیاتی است. چیزی که حتی ممکن است روی زندگی ورزشی آنها اثر بگذارد. حتما شنیده‌اید که یک کشتی‌گیر یا وزنه‌بردار به خاطر چند گرم سر وزن مسابقات نرسیده و رقابت‌های مهمی را از دست داده است. از این سطح گرفته تا ورزشکارانی که برای سلامتی تمرین می‌کنند همه علاقه دارند تا وزن شان را در حدی معین و متناسب با سایر آیتم‌های بدنی‌شان نگه‌ دارند. برای همین هم بسیاری از این ورزشکاران به دنبال استفاده مکمل‌های کاهش ون ورزشی هستند. 

مکمل‌های کاهش وزن ورزشی مکمل‌های غذایی هستند که برای تسریع کاهش وزن در حین انجام فعالیت‌های ورزشی طراحی شده‌اند. این مکمل‌ها برای کمک به ورزشکاران و علاقه‌مندان به تناسب اندام در دستیابی به اهداف کاهش وزن خود به بازار عرضه می‌شوند. برخی از آنها به ویژه آنهایی که برای ورزشکاران حرفه‌ای طراحی می‌شوند اثرات کاهشی سریعی دارند و برخی دیگر مدت زمان بیشتری برای اثرگذاری لازم دارند.

توصیه می‌شود قبل از مصرف هر گونه مکمل کاهش وزن با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی مشورت کنید. برخی از نمونه‌های مکمل‌های کاهش وزن ورزشی شامل مکمل‌های قبل از تمرین است.

مکمل کاهش وزن ورزشی همراه با افزایش حجم عضلات داریم؟

وقتی از مکمل‌های کاهش وزن ورزشی حرف می‌زنیم ممکن است یک سوال پیش بیایید. آن هم اینکه بیشتر علاقه‌متدان به این مکمل‌های ورزشکارانی هستند که روی تناسب اندام شان کار کرده‌اند و برای همین زیبایی و بزرگی اندام و ماهیچه‌های برای آنها اهمیت زیادی دارد. 

برای پاسخ به این دغدغه باید گفت چندین مکمل کاهش وزن ورزشی وجود دارد که می‌تواند به افزایش عضله و کاهش وزن به صورت همزمان کمک کند. توجه به این نکته ضروری است که مکمل ها باید همراه با یک رژیم غذایی سالم و ورزش استفاده شوند. در اینجا برخی از بهترین مکمل ها برای افزایش عضله و کاهش وزن آورده شده است:

 • پروتئین وی ایزوله: پروتئین وی ایزوله پروتئین با کیفیتی است که می‌تواند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کند. این مکمل همچنین کالری کمی دارد و می‌تواند به کاهش وزن کمک کند.
 • کراتین: کراتین یک مکمل محبوب برای عضله‌سازی و افزایش قدرت است. این مکمل همچنین می‌تواند با افزایش متابولیسم و کاهش اشتها به کاهش چربی کمک کند.
 • تقویت‌کننده‌های اکسید نیتریک: تقویت‌کننده‌های اکسید نیتریک مانند ال‌سیترولین و نیترات‌ها می‌توانند به کنترل خستگی در طول تمرین کمک کنند و مواد مغذی را به عضلات در حال کار برسانند. این مکمل‌ها نقش زیادی در سوزاندن چربی های بدن و کاهش وزن بدون وارد کردن لطمه‌ای به حجم عضلات دارند.
 • سلنیوم، روی و منیزیم: این مواد معدنی ضروری می‌توانند به حفظ سطوح هورمونی سالم، کاهش چربی و افزایش عضلات کمک کنند.
 • BCAA: آمینو اسیدهای شاخه‌دار (BCAA) می‌توانند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کنند. این مکمل‌ها همچنین می‌توانند موجب کاهش درد و خستگی عضلانی بعد از تمرینات سخت شوند.
 • اسیدهای چرب امگا ۳: اسیدهای چرب امگا ۳ می‌توانند به کاهش التهاب، بهبود سلامت قلب و کاهش درد عضلانی کمک کنند.

توجه به این نکته ضروری است که اثربخشی مکمل‌ها بسته به عواملی مانند نوع بدن فردی، رژیم غذایی و تمرین روتین می تواند متفاوت باشد. توصیه می شود قبل از مصرف هر گونه مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

معرفی برندهای شناخته شده مکمل‌های کاهش وزن ورزشی

با توجه به علاقه فراوان به مکمل‌های ورزشی و بالا رفتن جمعیت ورزشکاران آماتور و حرفه‌ای محصولات زیادی هم در بازار دارویی چنین مکمل‌هایی موجود است و به فروش می‌رسد. برخی از شناخته شده‌ترین مکمل‌ها در این زمینه موارد را می‌توانید در ادامه ببینید:

 • قرص آلگومد
 • کپسول اُبستاپ کارن
 • کپسول نیچرفیت دایموند
 • کپسول کاتس تری عرشیا مکمل
 • کپسول اسلیم مکس قائم دارو
 • قرص کیتوزان کارن
 • قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس

خرید آنلاین انواع مکمل‌های کاهش وزن ورزشی

همانطور که گفتیم محصولات مختلف با تنوع بالایی در بازار مکمل‌های کاهش وزن ورزشی در بازار موجود است. متاسفانه در این میان محصولات بی‌کیفیت، غیر استاندارد و یا عوارض جانبی بالا هم به وفور به چشم می‌خورد. برای همین بهتر است که محصولات مورد نظرتان را از یک تامین‌کننده معتبر تهیه کنید تا از اصالت و کیفیت کار مطمئن باشید. فروشگاه آنلاین دارویی دارولاین، که یک پلتفرم مطمئن و با کیفیت در ارائه خدمات دارویی است، می‌توانید با خیال راحت از آن خرید کنید.